Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün düzenlediği ücretsiz GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları kayıtları 27 Mayıs 2024 tarihinde başlıyor.

29 branşta açılacak olan Spor Merkezlerimize daha fazla çocuk ve gencimizin katılımını sağlamak amacı ile uygulanan GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları yaz dönemi kayıtları başlıyor. Spor okullarımız özellikle ilkokul ve ortaokul çağındaki çocuklarımızın yaz aylarında serbest zamanlarını, en iyi şekilde değerlendirmeleri için uzman Antrenörler nezaretinde aynı anda binlerce çocuğumuza ve gencimize hizmet verecek şekilde planlandı.

İl Müdürlüğümüz tesislerinden 3-18 yaş arası çocuk ve gençlerimiz Atletizm, Badminton, Basketbol, Bisiklet, Boks, Cimnastik, Eskrim, Futbol, Güreş, Halter, Halk Oyunları, Hentbol, Hokey, Judo, Karate, Kick Boks, Masa Tenisi, Okçuluk, Özel Sporcular, Ragbi, Taekwondo, Tenis, Voleybol, Yüzme, Para Yüzme, Sutopu, Modern Pentatlon, Bocce ve Wushu branşlarından ücretsiz olarak faydalanacak.

Her yıl binlerce çocuk ve gencimizin spor yapmak için tercih ettiği Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okullarına başvuru 27 Mayıs-27 Haziran 2024 tarihleri arasında E-devlet kapısı üzerindeki Spor Bilgi Sistemi uygulamasından yapılacak. Antrenmanlar ise 1 Temmuz 2024 tarihi itibariyle ilgili spor salonlarımızda başlayacak.

E-Devlet kapısı üzerindeki Spor Bilgi Sistemi uygulamasına aşağıdaki linkten ulaşabilir, kayıt için İlçe Müdürlüklerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kayıt için lütfen tıklayın;  https://www.turkiye.gov.tr/gsb-spor-bilgi-sistemi

Selçuklu İlçe Branşları İçin;

Selçuklu Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü

(0332) 503 26 63

Meram İlçe Branşları İçin;

Meram Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü

(0332) 323 03 96

Karatay İlçe Branşları İçin;

Karatay Spor ve Kongre Merkezi:

(0332) 502 72 52

Karatay Gençlik Merkezi:

(0332) 356 02 42