YönetimKonya Valisi CÜNEYİT ORHAN TOPRAK


SAYIN VALİ CÜNEYİT ORHAN TOPRAK'IN ÖZGEÇMİŞİ
 
 
        Aslen Erzincan Refahiye nüfusuna kayıtlı olan Vali Cüneyit Orhan TOPRAK, 1966 yılında Kayseri’de doğdu. 1987 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldu.
 
         1988-1991 yılları arasında Kayseri Kaymakam Adayı olarak görev yaptı. 1989-1990 yılları arasında İngiltere’de 1 yıl süreli dil ve meslekî konularda eğitim aldı. Sırasıyla Kozaklı (Nevşehir) Kaymakam Vekilliği, Eskil (Aksaray) Kaymakamlığı, Yenifakılı (Yozgat) Kaymakamlığı, Hamur( Ağrı) Kaymakamlığı, Gülşehir (Nevşehir) Kaymakamlığı, Siverek (Şanlıurfa) Kaymakamlığı, İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişliği görevlerinde bulundu. 2009-2010 yılları arasında ABD’de 6 ay süreli dil ve meslekî konularda çalışmalar yaptı.
 
    01.06.2016 - 02.11.2018 yılları arasında Hakkari Valisi olarak görev yaptı. 26.10.2018 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Konya Valiliğine atanan ve 05.11.2018 tarihi itibariyle görevine başlayan Vali Cüneyit Orhan TOPRAK, evli ve iki çocuk babasıdır.
 Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer ERSÖZ

Ömer ERSÖZ Biyografisi

1964 yılında Konya Akören ilçesinde doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu.1987 yılında Konya Gençlik Spor İl Müdürlüğünde memur olarak göreve başladı. İl Müdürlüğünde değişik servislerde görev yaptıktan sonra, 2000 yılında görevde yükselme sınavı ile şef olarak görevine devam etti. 2002 yılında Bakanlık vekaleti ile Konya Spor Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevine getirildi. Bu görev esnasında Gençlik Merkezi Müdürlüğünü de yürüttü. 

2004 yılında görevde yükselme sınavı ile Elazığ İli Sivrice Gençlik Spor İlçe Müdürlüğüne atandı. 2 yıl süre ile 5. ve 6. Bölge hizmetini yaptı. 2007 yılının Ocak ayında Konya Gençlik Spor İl Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak geri döndü burada 2 yıl Gençlik Spor Kulübü Başkanlığı da yaptıktan sonra 27 Nisan 2009 tarihinde Karaman Gençlik Spor İl Müdürlüğü görevine atandı. 2,5 yıl Karaman İl Müdürlüğünden sonra  5 Ekim 2011 tarihinde Konya Gençlik  ve Spor İl Müdürlüğüne atandı. Konya’da iki yıl dört ay İl Müdürlüğü yapan Ersöz daha sonra Şubat 2014’de Ankara’ya Genel Sekreter olarak atandı. Ankara’da beş aylık görevden sonra 01 Ağustos 2014  ayında tekrar Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine başladı.
Konya Amatör Takımlarında Basketbol ve Futbol oynayan Ersöz, Güreş, Tenis, Atıcılık branşlarında hakemlik yaptı. Halen Uluslararası faal Atıcılık hakemidir.
Ömer Ersöz, evli ve 3 çocuk babasıdır. 

 ŞUBE MÜDÜRLERİ


Spor Şube Müdür Vekili Ali KANBER
 
Tesisler ve İşletmeler Şube Müdürü 
Abdurrahman ŞAHİN

İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Tamer SONGUR

TOHM ve Spor Eğitim Merkez Şube Müdürü Mahmut KETEN

Antrenörler, İl Spor Merkezi ve Okul Sporlarından Sorumlu Meram İlçe Müdürü Mücahit Mustafa KOÇ

Gençlik Merkezleri Koordinatör Müdürü  İsmail GÜRTÜRK

Gençlik Merkezi Şube Müdürü Kasım YAZICI

Gençlik Merkezi Şube Müdürü Hamza GÜLENÇ

Sicil Lisans Şube Müdürü Hacı BEŞBADEM

Selçuklu İlçe Müdürü Murat ÖNDER

Uluslararası Gençlik Akademisi Müdürü Bilal COŞAR