BAKAN KASAPOĞLU "TOKYO 2020'YE 100 GÜN KALA" ETKİNLİĞİNE KATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, paralimpik milli sporcularla birlikte toplam 118 milli sporcunun Tokyo Olimpiyatları'na kesin kota kazandığını bildirirken, "Kota müsabakaları haziran sonuna kadar devam edecek, inanıyorum ki bu süreçte Türkiye daha fazla sporcuyla daha fazla branşla katılım gösterecek"

  Haberi Oku

  KİCK BOKS AVRUPA KUPASINA KONYA DAMGASI

  6. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası (Turkish Open) 08-12 Nisan 2021 tarihleri arasında Antalya'da düzenlendi.

  Haberi Oku

  56. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU'NUN 2. ETABI SONA ERDİ

  56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun 2. turu olan Konya-Konya etabında dereceye giren sporcular ödüllerini Konya Valisi Sayın Vahdettin Özkan ile Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı’dan aldı.

  Haberi Oku

  KONYA’DA "OLİMPİK VELEDROM" TEMELİ ATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Veledromun Türkiye'nin 70 yıllık hayali olduğunu hatırlatırken, Dünyada tek cumhurbaşkanlığı himayesinde yapılan bisiklet turunun her geçen yıl daha da güzelleştiğini ifade etti.

  Haberi Oku

  56. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU'NUN 1. ETABI TAMAMLANDI

  56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun 1. ayak Konya-Konya etabında dereceye giren sporcular ödüllerini Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'dan aldı.

  Haberi Oku

  KONYA OLİMPİK BİSİKLET VELEDROMU TEMELİ ATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’un Katılımlarıyla Konya Olimpik Bisiklet Veledrom’u Temeli Atıldı

  Haberi Oku

  56. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU

  56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun 1. ayak Konya-Konya etabında dereceye giren sporculara ödüllerini Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum verdi

  Haberi Oku

  4. ETNOSPOR FORUMU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, geleneksel sporların milli kimlikleri güçlendirmenin yanı sıra ülkeler arası dayanışmanın, yardımlaşmanın, kardeşlik bağlarının güçlenmesi için önemli bir vesile olduğunu belirterek, ‘’Geçmişi yaşayarak ve yaşatarak bu kıymetli mirası gençlerimize aktararak en iyi şekilde yarınlara taşımalıyız" dedi.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ ABDURRAHMAN ŞAHİN BEYŞEHİR GENÇLİK MERKEZİMİZDE DENETİM VE İNCELEMELERDE BULUNDU

  Konya Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Abdurrahman Şahin, Destek Hizmetleri Birimi Şube Müdürü Tamer Songur ile birlikte Beyşehir Gençlik Merkezimizi ziyaret ederek denetim ve incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  "BUGÜN, DÜNYA EKONOMİSİNİN LOKOMOTİFİ GENÇ GİRİŞİMCİLERDİR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Genç MÜSİAD'ın düzenlediği 7. Uluslararası Genç İşadamları Kongresi'ne katıldı.

  Haberi Oku

  ‘’TOHM’’ SPORCULARINA YABANCI DİL EĞİTİM İMKANI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türk Eğitim Derneği ile imzaladıkları eğitim protokolü ile Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nden yararlanan 9. sınıf düzeyindeki tüm sporcuların, TED Üniversitesi tarafından hazırlanacak özel müfredat kapsamında, haftada 4 saat olmak üzere, 90 hafta süre ile toplam 360 saat çevrimiçi İngilizce dil eğitimi alacaklarını bildirdi.

  Haberi Oku

  ATICILARIMIZ SKEET FEDERASYON KUPASINDAN MADALYAYLA DÖNDÜLER.

  Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanlığının 2021 yılı faaliyet programında yer alan “Skeet Federasyon Kupası” müsabakaları 02-04 Nisan 2021 tarihleri arasında Eskişehir’de yapıldı.

  Haberi Oku

  GÖRME ENGELLİ ATLETLERİMİZDEN 9 MADALYA

  Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu 2021 yılı faaliyet programında yer alan “Görme Engelliler Atletizm Türkiye Şampiyonası” 01-03 Nisan 2021 tarihleri arasında Gaziantep İlinde düzenlendi.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ ABDURRAHMAN ŞAHİN, CİHANBEYLİ VE KULU İLÇELERİMİZDE YER ALAN TESİSLERİMİZDE İNCELEMELERDE BULUNDU.

  Konya Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Abdurrahman Şahin, Hizmet Müdürleri ile birlikte Cihanbeyli ve Kulu ilçelerimizdeki spor, yurt ve gençlik tesislerinde inceleme ve denetimlerde bulundu.

  Haberi Oku

  ATICILIK “TRAP FEDERASYON KUPASI” MÜSABAKALARI KONYA’DA YAPILDI

  Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanlığının 2021 yılı faaliyet programında yer alan “Trap Federasyon Kupası” 02-04 Nisan 2021 tarihleri arasında Konya’da yapıldı.

  Haberi Oku

  "BU MİLLET, GENÇLERİYLE DEMOKRASİ DÜŞMANLARINA, EN GÜZEL, EN ASİL TAVRI EN GÜÇLÜ ŞEKİLDE ORTAYA KOYACAKTIR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Hilelerle, kumpaslarla bu milletin tankıyla, tüfeğiyle millete savaş açanları gördük. Onlar şimdi hamdolsun ki yine bu milletin kudretiyle tarihin çöplüğüne birer birer gittiler" diye konuştu.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER