Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzde uzun yıllar görev yaparak emekliye ayrılan personellerimize İl Müdürümüz Abdurrahman Şahin, Hizmet Müdürleri ve Şube Müdürleri tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

İl Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda düzenlenen törende, görev yaptıkları süre boyunca özverili çalışmalarından dolayı emekli olan mesai arkadaşlarına teşekkür ederek başlayan İl Müdürümüz Abdurrahman Şahin; ‘‘Kurumumuzda görev yaptığınız süre boyunca fedakârca çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyoruz. Bu buluşmayı daha önce yapmayı planlıyorduk ama tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgını nedeniyle o dönem yapamamıştık. Toplantımızın; Ayasofya Camii’nin 86 yıl sonra tekrar ibadete açılacağı bugüne denk gelmiş olmasının ayrıca mutluluğu içerisindeyiz. Sizler, Gençlik ve Spor çatısı altında camiamıza çeşitli kademelerde hizmetlerde bulundunuz. Emeklerinizi ve gayretlerinizi hiçbir zaman unutmayacağız. Bu kapının sizlere her daim açık olduğunu hatırlatarak; emeklilik hayatınızı ailenizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir şekilde geçirmenizi dilerim” dedi.

Tören, emekli personellerimiz adına düzenlenen teşekkür plaketlerinin dağıtımının ardından çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.