MUAY-THAİ İL ŞAMPİYONASI ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ HALİS ÖZCENGİZ ANISINA YAPILDI

Şehit Uzman Çavuş Halis Özcengiz Muay-Thai İl Şampiyonası 27-28 Ocak 2018 tarihlerinde yapıldı.

30 OCAK 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şehit Uzman Çavuş Halis Özcengiz Muay-Thai İl Şampiyonası 27-28 Ocak 2018 tarihlerinde yapıldı.

21 Eylül 2017 Perşembe günü, Hakkari İli Yüksekova İlçesi Buzullar bölgesinde bölücü terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışma sonucu şehit olan Konyalı Piyade Uzman Çavuş Halis Özcengiz, anısına düzenlenen Muay-Thai İl Şampiyonası öncesinde şehidimizin babası Ahmet Özcengiz’e Türk bayrağı ve plaket taktim edildi. Şampiyonanın açılış seremonisinde şehidimize edilen duaların ardından Konya Muay Thai İl Temsilcisi Mehmet Ali Acar, destek ve katkılarından dolayı, Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ömer Ersöz adına Tesisler Şube Müdürü Bilal Coşar’a,  Akören Belediye Başkanı Ekrem Tulukçu, Konya Asker Alma Bölge Başkanı Albay Birol Durmuş, Narkotik Şube Komiseri Serhat Çelik ve Evrensel Marka Uzmanı Mevlüt Kanber’e teşekkür plaketi verdi.

120 sporcunun katılımıyla Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 100.Yıl Spor Salonumuzda yapılan Şehit Uzman Çavuş Halis Özcengiz Muay-Thai İl Şampiyonasında dereceye giren sporcular şu şekilde oluştu.

ÜST GENÇ BAYAN:

45 kg’da; 1.İrem Bahçıvan, 2.İlayda Kurt, 48 kg’da; 1.Fatma Ayten, 2.Elvan Bahçıvan, 3.Ayşenur Biliç, 3.Merve Özpınar, 54 kg’da; 1.Fatmanur Bacıvan, 57 kg’da; 1.Buse Keyikçi, Tevrat Kılıç, 63,5 kg’da: 1.Nasuha Gürbüz, 67 kg’da; 1.Büşra Tunç, +67 kg’da; 1.Özlem Dural, 2.Gamzenur Eryılmaz, 3.Melike Temiz.

ALT GENÇ BAYAN:

48 kg’da; 1.Beyza Ceren Altunbaş, 2.Ümmü Aybüke Sevinç, 51 kg’da; 1.Pelin Sena Yıldız, 2.Tuğçe Yüregidinç, 54 kg’da; 1.Müslüme Uyar, 60 kg’da; 1.Ayşegül Bağcıvan.

A KLAS ERKEK:

63,5 kg’da; 1.Kürşat Atilla Akkaya, 2.Mehmet Doğan, 71 kg’da; 1.Muharrem Yıldız, 2.Muzaffer Ercan, 75 kg’da; 1.İbrahim Arslan, 2.Ersin Yılmaz, 81 kg’da; 1.Serdar Çelik, 91 kg’da; 1.Ramazan Taşar, 2.Murat Yiğit.

B KLAS ERKEK:

54 kg’da; 1.Servet Atvaç, 57 kg’da; 1.İzzet Akşit, 2.Ozan Peker, 3.Burak Seyit Evrim, 3.Hasan Basri Kaan, 60 kg’da; 1.Ömer Babacan, 2.Selman Ali Küçük, 3.Mevlüt Dursun, 3.Batuhan Macit, 63,5 kg’da; 1.Mahmut Koyuncu, 2.Ümmet İçlidışlı, 3.İsmail Ayhan,3.İbrahim İper, 67 kg’da; 1.Mustafa Tunahan, 2.Muhammet Ali Acar, 3.Mevlüt Sağ, 71 kg’da; 1.Derviş Furkan Ovet, 2.Ali Muhammet Alan, 3.Muhammet Ceylan, 75 kg’da; 1.Yunus Emre Akyol, 2.Oğuzhan Yavuz, 3.Osman Koçluk, 3.Abdülbaki Akköprü, +91 kg’da; 1.Yusuf Ünalan, 2.Hakan Güöüştaş, 3.Muahmmet Ali Yayla.

ÜST GENÇ ERKEK:

45 kg’da; 1.Bora Kurt, 54 kg’da; 1.Muhammet Büyükbalcı, 2.Ömer Sancar, 3.Berkan Bayraktar, 57 kg’da; 1.Şeref Karaca, 2.Musa Emre Atalay, 60 kg’da; 1.Ömer Faruk Akgün, 2.Mustafa Kaya, 63,5 kg’da; 1.Ali Keni, 2.İlker Uysal, 3.Metehan Ceren, 3.Mehmet Arı, 67 kg’da;1.Serhat Çınar, 2.Yusufcan Demir, 3.Rüstem Uçak, Mehmet Samet Atik, 71 kg’da; 1Abdülmecit Behlüloğlu, 2. Hasan Emre .Demirhan, 3. Alperen Candan, 75 kg’da; 1.Tarık Dönmez, +75 kg’da; 1.Veysel Karani Duvarcı, 2.Haydar Yusuf.

BÜYÜK BAYAN:

48 kg’da; 1.Nazife Uzuner, 51 kg’da; 1.Aybüke Canal, 54 kg’da; 1.Ayyüce Ümitkesmez, 60 kg’da; 1.Dilar Solmaz, 63,5 kg’da; 1.Halime Esirgen, +71 kg’da; 1.Aleyna Köktuna.